Ciekawostki
 << Starsze  1  ...  846  847  848  849  850  851  852  853  854  855  856  857  858  Nowsze >>
Sport i aktywność (23165)
Jaki KERS w bolidach BMW Sauber?
Robert Kubica i Nick Heidfeld pojadą w niedzielnym wyścigu o Grand Prix Bahrajnu z KERS. - Na tym torze powinien się przydać - ocenia Kubica. Dotychczas Polak nie używał KERS ze względu na wagę urządzenia. Niemieckie media spekulują: czy wyprodukowany przez BMW system jest zły?
Sport.Gazeta.pl
[2009-04-25 18:28:00 > 31d]
Rajd Argentyny - Loeb już prowadzi, Kościuszko drugi w J-WRC
Sebastien Loeb (Citroen C4) objął w sobotę prowadzenie w Rajdzie Argentyny, piątej eliminacji mistrzostw świata. Po 13 odcinkach rajdu mistrz świata wyprzedza Fina Mikko Hirvonena (Ford Focus) o 7,3 s.
[2009-04-25 18:38:00 > 31d]
GP Bahrajnu: Kubica pojedzie cysterną
Robert Kubica do niedzielnego wyścigu o Grand Prix Bahrajnu na torze Sakhir pojedzie najcięższym bolidem w całej stawce. Może to oznaczać, że Polak jedzie na jeden pit stop - czytamy w serwisie F1.pl.
[2009-04-25 19:36:00 > 31d]
I liga: Wielkie emocje w meczu Górali z Górnikami
Stawowy kontra Brosz. Emocje gwarantowane. Cztery gole, siedem kartek, niewykorzystany karny w meczu Podbeskidzia z Górnikiem Łęczna.
[2009-04-25 20:01:00 > 31d]
Kimi Raikkonen: Nie jestem leniem
Kimi Raikkonen skrytykował wypowiedzi byłego kierowcy McLarena Davida Coultharda, który na łamach brytyjskiej prasy określił Fina jako najbardziej leniwego kierowcę F1. - Nie jestem leniem, a krytyka ze strony kogoś, kto nigdy nic wygrał jest po prostu śmieszna - mówił Raikkonen.
[2009-04-25 20:12:00 > 31d]
Półfinały PLK: Anwil cały czas w grze
Anwil wygrał na własnym parkiecie z Asseco Prokomem 88:76 i odniósł pierwsze zwycięstwo w walce o finał. Kolejny mecz w poniedziałek.
[2009-04-25 20:42:00 > 31d]
Rajd Argentyny: 4:0 dla Michała Kościuszki
Michał Kościuszko i Maciej Szczepaniak jadący samochodem Suzuki Swift S1600 wygrali wszystkie cztery rozegrane w pierwszej sobotniej pętli odcinki specjalne w klasyfikacji JWRC Rajdu Argentyny. Jedyna polska załoga w Mistrzostwach Świata zmniejszyła swoją stratę , spowodowaną 10 minutową karą za nieukończenie wczorajszego etapu z powodu awarii układu kierowniczego.
[2009-04-25 20:55:00 > 31d]
Fed Cup. Rosjanki pod ścianą
Tenisistki rosyjskie są krok od przerwania serii ośmiu kolejnych zwycięstw w rozgrywkach Fed Cup. Na korcie ziemnym w Castellaneta Marina reprezentantki Sbornej przegrywają po pierwszym dniu rywalizacji z Włoszkami 0:2. W drugim półfinale I Grupy Światowej reprezentantki Czech remisują z Amerykankami 1:1.
[2009-04-25 21:14:00 > 31d]
Nadal z Ferrerem w finale turnieju w Barcelonie
Po raz drugi z rzędu Rafael Nadal i David Ferrer zagrają w finale turnieju Barcelona Open Banco Sabadell. W sobotnich półfinałach lider rankingu ATP pokonał Nikołaja Dawydienkę 6:3, 6:2, zaś Ferrer okazał się lepszy od Fernando Gonzaleza.
[2009-04-25 21:18:00 > 31d]
Żewłakow strzela w lidze cypryjskiej
Marcin Żewłakow zdobył bramkę dla APOEL-u Nikozja w zremisowanym 1:1 meczu ligi cypryjskiej z Anorthosis Famagusta.
[2009-04-25 21:35:00 > 31d]
Manchester United od 0:2 do 5:2
Po 45 minutach na Old Trafford zanosiło się na sensację, bo Manchester United przegrywał z Tottenhamem 0:2. Druga połowa wyglądała jednak tak, jakby grały ze sobą dwie zupełnie inne drużyny. Mistrzowie Anglii strzelali zgaszonym rywalom pięć bramek i wykonali kolejny krok w kierunku obrony tytułu.
[2009-04-25 21:38:34 > 31d]
Wasilewski strzela, Anderlecht gromi
Marcin Wasilewski strzelił bramkę dla Anderlechtu, a jego zespół rozgromił FCV Dender EH 4:0 w meczu 31. kolejki ligi belgijskiej. To jego szósty gol w tym sezonie.
[2009-04-25 22:05:00 > 31d]
Dawid Janczyk strzelił dla Lokeren
Dawid Janczyk zdobył czwartą bramkę w sezonie. W wygranym 3:0 meczu Z Mouscron napastnik Lokeren pokonał bramkarza rywali w 63. minucie.
[2009-04-25 22:12:00 > 31d]
Kubica o wyścigu: Nie oczekuję wielkiego awansu
- Mamy za sobą Nelsona Piquet jr, który - jeśli nie popełni błędów - powinien być przed nami. Za nami jest też Mark Webber z Red Bulla, który utknął w korku w pierwszej sesji kwalifikacji. W rzeczywistości wyprzedzamy tylko Toro Rosso i Force India - mówi przed wyścigiem o Grand Prix Bahrajnu Robert Kubica.
[2009-04-25 22:29:00 > 31d]
Grand Prix Czech: Sajfutdinow zwycięża
Zawodnik bydgoskiej Polonii pierwszy raz w życiu startował w światowej elicie żużlowej i od razu wygrał turniej indywidualnych mistrzostw świata! - Nie mogę w to uwierzyć - mówił po zwycięstwie Emil Sajfutdinow. Polscy żużlowcy jechali słabo: Gollob, Walasek, Ułamek i Holta byli poza półfinałową ósemką
[2009-04-25 22:32:00 > 31d]
Partizan Belgrad po raz 21. mistrzem Serbii
Partizan Belgrad, dzięki remisowi Vojvodiny Nowy Sad z Javorem Ivanjica 0:0, obronił tytuł piłkarskiego mistrza Serbii. To ich 21. triumf w historii rozgrywek.
[2009-04-25 22:40:00 > 31d]
Rajd Tunezji: Coma wygrał trzeci etap, Przygoński piąty
Hiszpan Marc Coma (KTA) wygrał w sobotę trzeci etap terenowego Rajdu Tunezji, eliminacji mistrzostw świata. Znakomicie pojechał młody motocyklista Orlen Team Jakub Przygoński, który zajął piąte miejsce i utrzymał pozycję w czołówce klasyfikacji generalnej.
[2009-04-25 22:49:00 > 31d]
Puchar Ligi we Francji dla Girondins Bordeaux
Piłkarze Girondins Bordeaux po raz trzeci zdobyli Puchar Ligi. W finale na Stade de France w Paryżu pokonali drugoligowy klub Vannes 4:0 (4:0). Mecz obejrzało 75 tys. kibiców.
[2009-04-25 23:23:00 > 31d]
Henry uratował Barcelonę w Valencii
Dzięki bramce Thierry'ego Henry'ego w 86. minucie Barcelona zremisowała z Valencią 2:2 i ma 7 punktów przewagi nad Realem. ”Królewscy” w niedzielę grają na wyjeździe z Sevillą.
[2009-04-25 23:40:59 > 31d]
Golf: turniej Ballantine's Championship
Gonzalo Fernandez-Castano i Mark Brown - to oni prowadzą po pierwszej rundzie turnieju Ballantine's Championship, rozgrywanego w Korei Południowej na malowniczej wyspie Jeju. Walka toczy się o 350 000 euro za pierwsze miejsce.
[2009-04-24 16:39:00 > 1d]
Euro 2012: Platini pozytywnie ocenia tylko Kijów i Odessę?
Wśród miast, ubiegających się o organizację Euro 2012 na Ukrainie, wymogi UEFA spełnia obecnie tylko Kijów i Odessa - napisał w piątek ukraiński portal sportowy "champion.com.ua".
[2009-04-24 16:58:00 > 1d]
Polonia B. - Cracovia 1:0. "Pasy" lecą z Ekstraklasy?
Ze łzami w oczach opuszczał boisko Marcin Cabaj. Cracovia po porażce w Bytomiu jest o krok od spadku z Ekstraklasy. "Pasy" przegrały mecz, choć przez większość spotkania grały z przewagą jednego zawodnika.
[2009-04-24 17:06:24 > 1d]
Wisła - Górnik 3:1. Powrót króla!
Wisła pokonała Górnika 3:1, a dwa gole zdobył wracający do wysokiej formy Paweł Brożek. Teraz krakowianie czekają na sobotni mecz Legia - Lech. Jeśli padnie w nim remis, to zrównają się punktami z liderem.
[2009-04-24 17:16:38 > 1d]
25. kolejka Ekstraklasy: Wisła liderem. Do niedzieli
Wisła w pięknym stylu pokonała broniącego się przed spadkiem Górnika i objęła prowadzenie w tabeli Ekstraklasy. Na drugim końcu tabeli jest Cracovia, która przegrała z Polonią Bytom. Szlagierem 25. kolejki będzie jednak mecz Legii Warszawa z Lechem Poznań, w niedzielę o 17. Relacje na żywo ze wszystkich spotkań Ekstraklasy w Sport.pl.
[2009-04-24 17:31:00 > 1d]
Resovia walczyła ze Skrą. Przez półtora seta
Siatkarze Resovii zapowiadali, że Skrę czeka najtrudniejszy finał od lat. W pierwszym meczu równorzędną grę byli w stanie prowadzić przez półtora seta. Mistrzowie Polski wygrali 3:0 i są o jeden mecz bliżej do mistrzostwa Polski. Kolejne spotkanie w sobotę o 14.45.
[2009-04-24 17:41:00 > 1d]
Robert Kubica: KERS nie jest dla mnie idealny, ale tu powinien się przydać
- Dla mnie żadna opcja nie jest idealna - ani bolid z KERS, ani bez niego. Tutaj wybieram tą, która sprzyja mi bardziej, ale nie w 100 proc. W Bahrajnie z KERS chyba będzie lepiej. Powinien się przydać - powiedział Robert Kubica po piątkowych treningach w Bahrajnie.
[2009-04-24 18:00:00 > 1d]
10 meczów dyskwalifikacji dla Pepe
Obrońca Realu Madryt Pepe został zdyskwalifikowany na 10 meczów. Portugalczyk nie zagra już w tym sezonie.
[2009-04-24 18:21:00 > 1d]